Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Wykreślanki do druku


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wykreślanki dla dzieci - kuchnia

Wykreślanki dla dzieci - kuchnia

    Kuchnia to miejsce, gdzie spędza się dość sporo czasu. Bo tu trzeba przygotować posiłki jak również zająć się brudnymi naczyniami niekiedy też zjeść to co zostało przyrządzone... Wykreślanka o tematyce kuchennej.Wykreślanki dla dzieci - województwa

Wykreślanki dla dzieci - województwa

   Polska składa się z wielu województw, które łączą się w całość tworząc nasze państwo. Każde województwo ma swoją unikalną nazwę, którą warto poznać dlatego też zachęcamy do druku i przekazywania dzieciom tej wykreślanki, która wspomaga proces zapamiętywania nazw polskich województw.


Wykreślanki dla dzieci - samochód

Wykreślanki dla dzieci - samochód

    Samochód choć stanowi całość jednak składa się z poszczególnych części. Te właśnie części samochodu zostały ukryte w kolorowance wykonanej w kształcie autka. Zapraszamy do druku i przekazania dzieciom.


Wykreślanki dla dzieci - kwiaty

Wykreślanki dla dzieci - kwiaty

    Na świecie jest całe mnóstwo kwiatów. Część z nich ciężko jest odnaleźć w lesie czy na polanie a znacznie łatwiej na ogródkach działkowych. Nie zmiena to faktu, że rodzajów kwiatów jest tak dużo, że nie w sposób je tu wszystkie wymienić. Zawarliśmy jednak ich trochę w naszej wykreślance do druku, zapraszamy do korzystania i przekazywania jej dziecku.


Wykreślanki dla dzieci - kontynenty

Wykreślanki dla dzieci - kontynenty

    Wykreślanka o tematyce kontynenty. Zachęcamy do pobierania a następnie do druku i przekazywania dzieciom. Jego zadaniem jest odnalezienie wszystkich nazw kontynentów na jakie została nasza kula ziemska podzielona. Pamiętajmy, że trzeba szukać zarówno od lewej do prawej z góry w dół, pod skosem a nawet w odwrotnym kierunku.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone