Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Szyfrogram dla dzieci

szyfrowanki dla dzieci


1 2 3 Następna

Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka

Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka

    Ta łamigłówka to specjalnie wykonany szyfrogram wraz z kluczem według którego należy postępować, by otrzymać hasło rozwiązujące tą zagadkę. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom kopii tego szyfrogramu.Szyfrowanka dla dzieci

Szyfrowanka dla dzieci

     W tej łamigłówce ukryty jest tekst. Zadaniem dziecka jest odszukanie rozwiązania, które możliwe jest dzięki odpowiedniemu kluczowi, który jest dostarczony wraz z zadaniem. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej szyfrowanki.

Szyfrowanka dla dzieci

Szyfrowanka dla dzieci

    Łamigłówka dla tych, którzy są ciekawi co może się kryć pod tajemniczymi działaniami matematycznymi i szyfrem. Rozwijająca szyfrowanka do wydruku i do przekazania dzieciom. Zapraszamy do korzystania.


Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka dziecięca

Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka dziecięca

    Jakieś hasło zostało zaszyfrowane przed nami w tej tabelce. Zadaniem dziecka jest odkrycie co to za tekst został ukryty. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki. Życzymy dobrej zabawy.


Szyfrogram dla dzieci - łatwy

Szyfrogram dla dzieci - łatwy

   Szyfrowanka z nieskomplikowanymi zbytnio działaniami matematycznymi przeznaczona dla dzieci młodszych. Zapraszamy do druku i przekazywania jej dzieciom.
1 2 3 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone