Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Szyfrogram dla dzieci

szyfrowanki dla dzieci


1 2 3 Następna

Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka

Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka

    Ta łamigłówka to specjalnie wykonany szyfrogram wraz z kluczem według którego należy postępować, by otrzymać hasło rozwiązujące tą zagadkę. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom kopii tego szyfrogramu.Szyfrowanka dla dzieci

Szyfrowanka dla dzieci

     W tej łamigłówce ukryty jest tekst. Zadaniem dziecka jest odszukanie rozwiązania, które możliwe jest dzięki odpowiedniemu kluczowi, który jest dostarczony wraz z zadaniem. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej szyfrowanki.

Szyfrowanka dla dzieci

Szyfrowanka dla dzieci

    Łamigłówka dla tych, którzy są ciekawi co może się kryć pod tajemniczymi działaniami matematycznymi i szyfrem. Rozwijająca szyfrowanka do wydruku i do przekazania dzieciom. Zapraszamy do korzystania.


Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka dziecięca

Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka dziecięca

    Jakieś hasło zostało zaszyfrowane przed nami w tej tabelce. Zadaniem dziecka jest odkrycie co to za tekst został ukryty. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki. Życzymy dobrej zabawy.


Szyfrogram dla dzieci - łatwy

Szyfrogram dla dzieci - łatwy

   Szyfrowanka z nieskomplikowanymi zbytnio działaniami matematycznymi przeznaczona dla dzieci młodszych. Zapraszamy do druku i przekazywania jej dzieciom.
1 2 3 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone