Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Szyfrogram dla dzieci

szyfrowanki dla dzieci


Poprzednia 1 2 3 Następna

Szyfrogram dla dzieci - łatwy

Szyfrogram dla dzieci - łatwy

   Warto zadbać o rozwój intelektualny dziecka, by później w łatwy sposób umiało rozwiązywać problemy. Dobrze jest też połączyć naukę z zabawą, wtedy jak to się potocznie mówi "pieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu", czyli dziecko bawi się a przy okazji się uczy. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki.Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka edukacyjna

Szyfrogram dla dzieci - szyfrowanka edukacyjna

   Ten szyfrogram zawiera w sobie zakodowane hasło, które trzeba odczytać po wykonaniu różnych działań matematycznych a następnie podstawieniu otrzymanego wyniku korzystając z pomocy specjalnego klucza. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Szyfrogram dla dzieci - łatwa szyfrowanka

Szyfrogram dla dzieci - łatwa szyfrowanka

     Szyfrogram z hasłem, które otrzymamy, gdy wykonamy trochę dość prostych działań matematycznych a następnie pobawimy się w podstawianie w różne miejsca literek. Zapraszamy przekazywania wydrukowanej kopii tej łamigłówki dzieciom.


Szyfrowanka edukacyjna

Szyfrowanka edukacyjna

    Te dzieci, które nie przepadają za matematyką może uda się zmobilizować do nauki za pomocą tej łamigłówki, której jednym z celów jest nauka poprzez zabawę. Zachęcamy zatem do drukowania i przekazywania dzieciom tej szyfrowaniki.


Łamigłówka dla dzieci  - szyfrowanka

Łamigłówka dla dzieci - szyfrowanka

    Matematyczna łamigłówka do druku i do przekazania dzieciom. Zadaniem dziecka jest rozwiązanie różnych działań matematycznych a otrzymany wynik po odkodowaniu należy wpisać w odpowiednią rubrykę. Gdy rozwiązane będą wszystkie działania otrzymamy hasło, które się ukaże w tabelce w szarej kolumnie.
Poprzednia 1 2 3 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone