Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Rebusy


1

Rebusy dla dzieci - do druku

Rebusy dla dzieci - do druku

   Łamigłówka dla tych, którzy lubią coś odgadywać, odszyfrowywać i rozwijać swoje zdolności. Zapraszamy zatem by wydrukować i przekazać dzieciom ten rebus obrazkowy.


Rebusy - druga literka daje rozwiązanie

Rebusy - druga literka daje rozwiązanie

   Nietypowy rebus, którego rozwiązanie należy szukać w wyrazach, które trzeba rozpoznać na obrazku a następnie podkreślić odpowiednią literkę wyrazu i odczytać hasło. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki.


Rebusy - trzecia literka to rozwiązanie

Rebusy - trzecia literka to rozwiązanie

    Rebus z serii trzecia literka daje rozwiązanie. By odgadnąć hasło należy najpierw zidentyfikować co oznaczają obrazki, wpisać w odpowiednią kolumnę a następnie przepisać z każdego z wyrazów trzecią literkę do tabelki znajdującej się nieco niżej i odczytać gotowe już rozwiązanie. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Rebus obrazkowy - trzecia literka daje rozwiązanie

Rebus obrazkowy - trzecia literka daje rozwiązanie

   Łamigłowka z serii odgadnij co oznacza dany obrazek a następnie odszyfruj hasło. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom. Życzymy dobrej i rozwijającej zabawy.


Rebusy - trzecia literka

Rebusy - trzecia literka

     Kluczem do rozwiązania tego rebusu jest to, by najpierw wydrukować tę łamigłówkę i przekazać dzieciom a następnie poprosić je, by pod każdym rysunkiem wypisać co dany obrazek znaczy. Następnie trzeba wyróżnić trzecią literkę z każdego z nich i odczytać hasło.
1KONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone