Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Rebusy


1

Rebusy dla dzieci - do druku

Rebusy dla dzieci - do druku

   Łamigłówka dla tych, którzy lubią coś odgadywać, odszyfrowywać i rozwijać swoje zdolności. Zapraszamy zatem by wydrukować i przekazać dzieciom ten rebus obrazkowy.


Rebusy - druga literka daje rozwiązanie

Rebusy - druga literka daje rozwiązanie

   Nietypowy rebus, którego rozwiązanie należy szukać w wyrazach, które trzeba rozpoznać na obrazku a następnie podkreślić odpowiednią literkę wyrazu i odczytać hasło. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki.


Rebusy - trzecia literka to rozwiązanie

Rebusy - trzecia literka to rozwiązanie

    Rebus z serii trzecia literka daje rozwiązanie. By odgadnąć hasło należy najpierw zidentyfikować co oznaczają obrazki, wpisać w odpowiednią kolumnę a następnie przepisać z każdego z wyrazów trzecią literkę do tabelki znajdującej się nieco niżej i odczytać gotowe już rozwiązanie. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Rebus obrazkowy - trzecia literka daje rozwiązanie

Rebus obrazkowy - trzecia literka daje rozwiązanie

   Łamigłowka z serii odgadnij co oznacza dany obrazek a następnie odszyfruj hasło. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom. Życzymy dobrej i rozwijającej zabawy.


Rebusy - trzecia literka

Rebusy - trzecia literka

     Kluczem do rozwiązania tego rebusu jest to, by najpierw wydrukować tę łamigłówkę i przekazać dzieciom a następnie poprosić je, by pod każdym rysunkiem wypisać co dany obrazek znaczy. Następnie trzeba wyróżnić trzecią literkę z każdego z nich i odczytać hasło.
1KONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone