Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Puzzle - krajobrazy


1 2 3 Następna

Puzzle krajobrazy - jesień

Puzzle krajobrazy - jesień

   Czysta woda, las i liściaste podłoże to temat niniejszego zdjęcia. Puzzle do samodzielnego wykonania, najlepiej przez dzieci...Puzzle krajobrazy pociąg

Puzzle krajobrazy pociąg

   Ale piękna ciufcia! Teraz już takich ciężko spotkać, no chyba że w muzeach. Może to i dobrze, bo gdy patrzy się na ten dym unoszący się do góry... Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by je dalej podziwiać na zdjęciach... A jeszcze lepiej zróbmy puzzle z pociągiem w roli głównej.


Puzzle krajobrazy góry

Puzzle krajobrazy góry

   Piękne góry z których na pewno musi być ładny widok. Polecamy to zjęcie do wydruku i wykonania swoich własych puzzli...


Puzzle żaglówka - wakacje

Puzzle żaglówka - wakacje

    Widok, który nieodłącznie kojarzy się z wakacjami, ciekawie spędzonym czasem oraz wypoczynkiem. Puzzle do samodzielnego wykonania.


Puzzle krajobrazy - góra

Puzzle krajobrazy - góra

   Wspaniała góra częściowo pokryta śniegiem czeka na wydruk i przekazanie dziecku. Celem całej operacji jest wykonanie puzzli. Zapraszamy do druku.
1 2 3 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone