Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Policz ile


1 2 Następna

Policz ile - zwierzęta

Policz ile - zwierzęta

   Ale tam musi być wesoło na brzegu rzeki. Tam jest jakaś ciekawa zabawa. Tyle zwierząt się spotkało, by się bawić. Policz ile ich jest... Łamigłówka do druku i do przekazania dzieciom.Policz ile - gwiazdki

Policz ile - gwiazdki

    Gdy niebo staje się coraz ciemniejsze to dla amatorów obserwacji gwiazd zaczynają się dobre warunki. Zapraszamy do druku i przekazania dzieciom a w szczególności przyszłym astronomom tej łamigłówki.


Policz ile - kurczaki

Policz ile - kurczaki

    Dla dzieci jest to niełatwe zadanie, bo do policzenia jest całe mnóstwo zwierzaków. Dla wytrwałych są też kwiatuszki, które czekają na zliczenie. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom.


Policz ile - gwiazdy

Policz ile - gwiazdy

    Niedźwiedź zasnął, na niebie pojawiło się sporo gwiazd. Zadaniem dla dziecka jest to, by wyliczyć je wszystkie. Zapraszamy do zabawy.


Policz ile - liście

Policz ile - liście

   Zadaniem dziecka po otrzymaniu wydrukowanej kopii łamigłówki jest policzenie ile liści znajduje się na drzewie.
1 2 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone