Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Policz ile


Poprzednia 1 2

Policz ile - ptaki

Policz ile - ptaki

   Dużo ptaków pojawiło się w okolicy. Trzeba je teraz policzyć. To zadanie dla dzieci. Warto wydrukować tę łamigłówkę przekazać dziecku i ćwiczyć jego spostrzegawczość i umiejętność liczenia.Policz ile - krajobraz

Policz ile - krajobraz

   Obrazek zawiera w sobie kilka zadań typu policz ile. Jednym z nich może być na przykład policz ile jest zwierząt lub też ile jest owoców na drzewie. Rysunek do wydrukowanie i przekazania dzieciom.


Policz ile - śnieg

Policz ile - śnieg

    Zima rozprzestrzeniła się na dobre. Dzieci mogą bawić się śniegiem. Niezależnie od tego jaka jest teraz pora śmiało można drukować ten obrazek i przekazać go dzieciom a następnie zapytać je ile płatków śniegu znajduje się w powietrzu...


Policz ile - zamek

Policz ile - zamek

    Zamek jest już coraz bliżej. Zobaczmy jednak ile ma on wież oraz ile okien w swoich zasobach. Zapraszamy do druku i przekazania dzieciom.


Policz ile - drzewa

Policz ile - drzewa

    Zadaniem dziecka jest policzenie ile jest drzew na tym polu. Trochę trudność może sprawiać to, że drzewa nachodzą jedne na drugie, jednak myślę, że nie będzie aż tak źle... Łamigłówka do druku i do przekazania dzieciom.
Poprzednia 1 2KONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone