Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Połącz w pary


Poprzednia 1 2

Połącz w pary - transport

Połącz w pary - transport

    Ach te wynalazki. Są bardzo przydatne, ale by służyć ludziom w pełni potrzebują czegoś... No właśnie czego? To pytanie warto zadać dziecku, gdy przekażemy mu wydrukowaną kopię tej łamigłówki...Połącz w pary - rośliny

Połącz w pary - rośliny

   To jest zadanie dla małych dzieci. Do odnalezienia są pary, które zostały porozrzucane po różnych stronach. Łamigłówka do druku i do przekazania dziecku.


Połącz w pary - domy

Połącz w pary - domy

    Po jednej stronie są domu i po drugiej. Teraz naszym zadaniem jest odnaleźć te, które można powiązać z lewej i z prawej stronie.


Odszukaj pary - domki

Odszukaj pary - domki

   Zapraszamy do drukowania i przekazywania dziecku łamigłówek. Trzeba tu odnaleźć analogie pomiędzy jedną a drugą stroną.
Poprzednia 1 2KONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone