Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Połącz kropki - samoloty


1

Połącz kropki samolot

Połącz kropki samolot

    Hej poleciałby w przestworza taką maszyną. Musimy go jednak przygotować  do startu. Narysować mu kontury a następnie pokolorać.Połącz kropki samolot

Połącz kropki samolot

   Samolocik do samodzielnego obrysowania. Zadanie dla dziecka, które polega na połączeniu kropek w jedną całość, która powinna utworzyć przedmiot jakim jest samolot.


Połącz kropki i pokoloruj - samolot

Połącz kropki i pokoloruj - samolot

   Gdy nuda dopada dziecko warto zająć je czymś ciekawym i pożytecznym. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom edukacyjnych zabaw z tego portalu.
1KONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone