Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców



Zarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Krzyżówki - zabawy słowem

   Zapraszamy do pobierania tych nietypowych krzyżówek, które są dość prostymi łamigłówkami, jednak od zwykłych krzyżówek różnią się nieco. Wszystkie literki, które trzeba wpisać w daną krzyżówkę są już podane. Teraz wystarczy tylko powtarzać w sposób ciągły dane hasło a z powstałych dźwięków wyróżnić nowe słowo. Zapraszamy do zabawy.

(Słowa krzyżówki są objęte licencją LGPL, natomiast same krzyżówki można śmiało używać w szkolnictwie, gazetkach szkolnych czy też folderach edukacyjnych. Nie zgadzamy się jednak na publikowanie krzyżówek w Internecie.)


Poprzednia 1 2 3 4 5 6

Krzyżówki zabawy słowem - 20

Krzyżówki zabawy słowem - 20

   Warto co jakiś czas zająć się innego typu krzyżówką. Ci, którzy szukają zwykłych mogą przecież dla odmiany rozwiązać rotowankę...

Poziomo
4. szwie
6. szpikuje
8. ewami
9. dyla
10. ogon
13...




Poprzednia 1 2 3 4 5 6



KONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...






Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone