Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wykreślanki dla dzieci


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Wykreślanki do druku - Azja

Wykreślanki do druku - Azja

    Azję zamieszkuje bardzo duża ilość ludności a najwięcej w Chinach oraz Indiach. Pod względem wielkości terytorium to króluje tu Rosja, ale jest tu też wiele innych państw, które liczą się w świecie. Zapraszamy do drukowania i przekazywania dzieciom tej edukacyjnej wykreślanki w której pośród zlepku liter ukryte są nazwy wybranych szesnastu państw Azji.Wykreślanki do druku - transport - dzieci

Wykreślanki do druku - transport - dzieci

    Dobre pytanie na czym mogą jeździć dzieci? Na pewno nie mogą prowadzić samochodu, czy motoru no ale przecież nie jest tak źle. Są odpowiednie do wieku pojazdy z których dzieci mogą korzystać samodzielnie. Ta wykreślanka proponuje osiem z nich zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki.


Wykreślanki do druku - rzeki

Wykreślanki do druku - rzeki

   Polska ma dobrze rozwiniętą siatkę rzek. Wiele z nich wpada do większych od siebie a te największe wpadają do Morza Bałtyckiego. Wykreślanka zawiera nazwy dziewięciu polskich rzek. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki edukacyjnej.


Wykreślanki do druku - górskie - miejscowości

Wykreślanki do druku - górskie - miejscowości

   Góry to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Ciekawe są też górskie miejscowości. Większość z nich potrafi zapewnić turyście dużo atrakcji. Zapraszamy do drukowania wykreślaniki prezentującej górskie miejscowości.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone