Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wykreślanki dla dzieci


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Wykreślanki do druku - sklepy

Wykreślanki do druku - sklepy

    Wybierając się do sklepów warto wiedzieć to, że każdy typ sklepu ma swoją nazwę. Te właśnie nazwy zostały poukrywane w tej wykreślance. Zachęcamy do druku i przekazywania jej dziecku.Wykreślanki do druku - w sklepie

Wykreślanki do druku - w sklepie

Sklep to bardzo przydatne miejsce. Kupić tu można jedzenie, odzież i wiele innych dobrych i przydatnych przedmiotów. O tym też jest niniesza wykreślanka. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Wykreślanki do druku - gryzonie

Wykreślanki do druku - gryzonie

    Gryzonie z reguły żyją na polach, niekiedy jednak w szczególności jesienią próbują się dostać do domów, by przezimować ciężki okres. Najczęściej szukają miejsc tam, gdzie jest pożywienie np. zboże. Ta wykreślanka mówi o gryzoniach, które żyją w Polsce, ale żeby je znaleźć trzeba się trochę natrudzić szukając wśród wielu różnych literek. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki.


Wykreślanki do druku - łazienka

Wykreślanki do druku - łazienka

    W łazience jest wiele przedmiotów z których na co dzień korzystamy. Część z nich została zawarta w naszej wykreślance. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Wykreślanki do druku - Ameryka

Wykreślanki do druku - Ameryka

    Ameryka Północna i Ameryka Południowa to duży obszar, który zamieszkują ludzie należący do różnych państw. Ta wykreślanka zawiera w sobie nazwy wybranych państw Ameryk. Zapraszamy do druku i przekazywania dziecku tej edukacyjnej wykreślanki.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone