Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wykreślanki dla dzieci


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Wykreślanki do druku - człowiek

Wykreślanki do druku - człowiek

   W naszym wnętrzu znajduje się bardzo wiele różnych narządów. Bez większości z nich nie bylibyśmy w stanie w ogóle funkcjonować. Warto poznawać z czego się składamy. Ta wykreślanka ma w sobie ukryte jedenaście składowych człowieka, które trzeba odnaleźć w gąszczu literek. To zadanie dla dzieci, które po otrzymaniu wydruku będą mogły wykreślić literki, które składają się na nazwy naszych narządów.Wykreślanki do druku - zwięrzeta hodowlane

Wykreślanki do druku - zwięrzeta hodowlane

    Świat byłby bardzo smutny, gdybyśmy nie mieli wokół siebie zwierząt. Różne zwierzęta są nam pomocne lub są wiernymi przyjaciółmi człowieka. Tematyką tej wykreślanki są właśnie zwierzęta hodowlane i domowe. Zapraszamy do przekazywania dzieciom wydrukowanych kopii tej łamigłówki.


Wykreślanki do druku - dzikie zwięrzeta

Wykreślanki do druku - dzikie zwięrzeta

   Ta wykreślanka to przegląd wybranych zwierząt leśnych. Trzeba je odnaleźć w gąszczu wielu różnych literek. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.


Wykreślanki do druku - góry

Wykreślanki do druku - góry

    Coś dla miłośników gór. Ta wykreślanka jest o różnych obszarach górskich występujących na terenie naszego kraju. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom tej łamigłówki.


Wykreślanki do druku - rośliny

Wykreślanki do druku - rośliny

   Ciężko sobie wyobrazić życie na naszej planecie bez roślin. Ta wykreślanka jest właśnie o tematyce roślinnej. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone