Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Wykreślanki dla dzieci


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna

Wykreślanki do druku - państwa

Wykreślanki do druku - państwa

    Europa składa się z wielu państw. Ta wykreślanka zawiera w sobie część państw, które do niej należą. Zadaniem dziecka po przekazaniu mu wydrukowanej kopii jest odnalezienie jak ich jak największej ilości.Wykreślanki do druku - kwiaty

Wykreślanki do druku - kwiaty

    Kwiaty bardzo upiększają zarówno ogrody, łąki a także nasze mieszkania gdy zakwitną w doniczkach. Warto znać ich nazwy, by wiedzieć jakie rosną w ogrodzie czy na łące. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom wykreślanki.


Wykreślanki do druku - wojewodztwa

Wykreślanki do druku - wojewodztwa

    To jest wykreślanka dotycząca naszego kraju. Tu dziecko może się nauczyć lub sobie przypomnieć jakie nazwy mają poszczególne województwa państwa polskiego. Zapraszamy do druku i przekazywania dziecku tej wykreślanki.


Wykreślanki do druku - planety

Wykreślanki do druku - planety

   Każdy kto chce się zajmować astronomią powinien znać nazwy poszczególnych planet, które są w naszym najbliższym sąsiedztwie. Zapraszamy do druku edukacyjnej wykreślanki i przekazania jej dziecku.


Wykreślanki do druku - sporty

Wykreślanki do druku - sporty

   Choć niekoniecznie musimy uprawiać sport zawodowo to jednak warto dla zdrowia często ćwiczyć, by utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Zapraszamy do druku i do przekazania dzieciom wykreślanki sportowej.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone