Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicównauczycieli Wykreślanki do druku


Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Wykreślanki dla dzieci - rower

Wykreślanki dla dzieci - rower

    Rower to wspaniała rzecz. Pomaga nam w szybkim dotarciu do celu, jest przydatny gdy chcemy się wybrać na wycieczkę. Tematyka tej wykreślanki to właśnie rower i jego części składowe zapraszamy do przekazywania dzieciom wydruków tej łamigłówki.Wykreślanki dla dzieci - górskie miejscowości

Wykreślanki dla dzieci - górskie miejscowości

    W górach jest wspaniały klimat do wypoczynku dlatego warto znać górskie miejscowości, gdzie można znaleźć nocleg, obiad, wyjście na szlak i wiele innych atrakcji również dla dzieci. Ta wykreślanka zawiera nazwy różnych miejscowości, które są poukrywane w gąszczu literk. Zapraszamy do druku i przekazywania dzieciom. Warto też pamiętać, że miejscowości mogą być porozrzucane w różnych kierunkach...


Wykreślanki dla dzieci - gryzonie

Wykreślanki dla dzieci - gryzonie

    Gryzonie zamieszkują pola, lasy, domy. Ta wykreślanka jest właśnie o tego rodzaju zwierzętach. Zapraszamy przekazywania dzieciom wydrukowanej kopii tej łamigłówki. Pamiętajmy, że gryzonie mogą się znajdować w dowolnych kierunkach również pod skosem byleby były w linii prostej.


Wykreślanki dla dzieci - Ameryka

Wykreślanki dla dzieci - Ameryka

   Ludność Ameryki Północnej i Ameryki Południowej zamieszkuje w różnych państwach. Oczywiście najbardziej znane z nich to USA to jednak warto poznać pozostałe państwa, które wchodza w skład obu Ameryk. W wykreślance zawarliśmy wybrane z nich. Zapraszamy do druku i przekazywania dziecku tej łamigłówki.


Wykreślanki dla dzieci - rzeki

Wykreślanki dla dzieci - rzeki

   Przez Polskę płynie wiele rzek. Najsłynniejszą z nich jest oczywiście Wisła. Do niej to wpadają różne rzeki. Przykładem może być San, który sam jest bardzo dużą rzeką. Warto wydrukować tę wykreślankę i zachęcić dziecko do poznawania nazw polskich rzek poprzez wykreślanie na papierze odnalezionych spośród gąszczu literek poszczególnych nazw.
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone