Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodzicówZarejestruj się z tego linku i otrzymaj 50% zniżki na 6 miesięcy do biblioteki z ok. milionem ebooków online Perlego

- Naukowa anglojęzyczna biblioteka z poradnikami edukacyjnymi np. jak profesjonalnie napisać sztuki teatralne, opowiadanie, jak prowadzić teatr, poradniki artystyczne, aktorskie, psychologiczne, filozoficzne, medyczne, informatyczne, edukacyjne, naukowe. Miesięczny dostęp do wszystkich ebooków tańszy niż cena niejednego ebooka.

nauczycieli Połącz w pary


1 2 Następna

Połącz w pary - zwierzęta

Połącz w pary - zwierzęta

   Poszukaj podobieństw pomiędzy lewą i prawą stroną i je razem ze sobą połącz kreską. Łamigłówki do wydruku dla dzieci.Połącz w pary - zwierzeta i jedzenie

Połącz w pary - zwierzeta i jedzenie

  Z jednej strony są zwierzaki a po drugiej stronie jedzonko. Ciekawe czy się wszystkie dzisiaj najedzą...Łamigłówka do druku i do przekazania dziecku.


Połącz w pary - zwierzeta - do druku

Połącz w pary - zwierzeta - do druku

    Zestaw zwierząt do posegregowania i do połączenia ze sobą. Trzeba znaleźć to co je łączy. Łamigłówka do druku i do przekazania dzieciom.


Połącz w pary - zwierzaki

Połącz w pary - zwierzaki

    Z jednej i drugiej strony znajdziemy tu zwierzęta. Trzeba je teraz połączyć w pary tak, by po lewej i po prawej były równoważne odpowiedniki. Łamigłówka do druku i przekazania dzieciom.


Połącz w pary - różne

Połącz w pary - różne

    Jedna i druga strona ma coś ze sobą wspólnego. Jedna bez drugie strony miałaby utrudnione życie lub nawet nie może się obyć. Dlatego trzeba odaleźć jakiś porządek w tym chosie i pomóc połączyć lewą i prawą stronę, by znów zapanował ład.
1 2 NastępnaKONKURS Wielkanocny

Konkurs pt: "Dekoracja Wielkanocna". Wykonaj własną ozdobę świąteczną... 

czytaj więcej...


Polityka prywatności | Reklama | Współpraca | Partnerzy | Kontakt

Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone