Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
portal dla dzieci, dla rodziców
Kolorowanki dla dzieci
kolorowanki Kolorowanka królestwo


Kolorowanka królestwo - królewska rodzina

     Kiedy wszystkie kolorowanki dla dzieci zostały przygotowane przystąpiliście do udekorowania ścian. Pokój wyglądał jak komnata pałacowa z portretami księżniczek mieszkających w niej dawniej i obecnie. Wszystkim podobał się pomysł małej organizatorki imprezy. Co do wystroju sali mieli podobne  zgodne odczucia. Ponadto twoja córka poprosiła również o małe kolorowanki dla dzieci z księżniczkami i imionami gości na stół jako wizytówki oraz kolorowanki na różne konkursy, które przewidywane są podczas zabawy urodzinowej. Bez nich impreza nie będzie tak udana.
To możliwy scenariusz urodzinowego przyjęcia. Zapraszamy do korzystania z kolorowanek i przekazania ich dziecku celem udekorowania pokoju.

Kolorowanka królestwo - królewska rodzinaWyszukaj na stronieKONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt: "Oznaki wiosny". Do wygrania książki Wydawnictwa Święty Wojciech: "ZDROWA KUCHNIA LAMELII SZCZĘŚLIWEJ" i KSIĘGA SPRAW WAŻNYCH LAMELII SZCZĘŚLIWEJ Joanny Krzyżanek.   

czytaj więcej...
Książki dla dzieci, plecaki, buty
copyright © Dla-Dzieci.com.pl - wszystkie prawa zastrzeżone